VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Vyhrál konkurz na ředitele, ale školu vést nesmí. Radní ho už nechtějí

Vyhrál konkurz na ředitele, ale školu vést nesmí. Radní ho už nechtějí

Most – Patří k nejzkušenějším manažerům v regionu. 1. ZŠ, kterou po odchodu hokejistů vyvedl z krize a udělal z ní se svým týmem celostátně známou ekologickou školu, už ale řídit nemůže. I když ho konkurzní komise označila za suverénně nejlepšího kandidáta na ředitele, městská rada, která má podle zákona poslední slovo, ho do funkce znovu nejmenovala. Dala přednost druhému uchazeči, učitelce střední školy, která radní zaujala tím, že chce školu víc zviditelnit.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 13 PŘÍSPĚVKŮ

projdeme si tím všichni
Nezaregistrový uživatel 9.7.2012 reagovat
je to běžnej život. Držím palce v novém zaměstnání.Bude v tom v čechách už běžný klientelismus.
Re: projdeme si tím všichni
Nezaregistrový uživatel 10.7.2012 reagovat
Podle dobře info-zdrojů se pan Kohout choval u konkursu jako mistr světa, zřejmě jistý, že nemůže nevyhrát. Ale stalo se! Ať si odpočine a zkusí v závěru něco, nač už dávno zapomněl: slušného, k dětem i učitelům férového člověka !
Re: Re: projdeme si tím všichni
Nezaregistrový uživatel 11.7.2012 reagovat
Zřejmě Vaše "dobře- info zdroje" nepracují dost dobře. Kdyby jste pana Kohouta znal, víte, že je jeden z mála, kterým slušnost a férovost - narozdíl od ostatních - ještě zůstala!
křivda.....
Nezaregistrový uživatel 9.7.2012 reagovat
To je dost nespravedlivý postup, pokud pro školu tolik udělal, byl jí věrný, dobře hospodařil, nechápu kde se stala chyba.....skoro mi to přijde ....jako obálková metoda. Středoškolská učitelka.....a co takhle nějaká praxe v řízení .... já myslím že víc než se podařilo panu řediteli školu zviditelnit se jí nepodaří..jak asi, co chce změnit nebo zlepšit?
Re: křivda.....
Nezaregistrový uživatel 9.7.2012 reagovat
no musim rict z se nicemu dneska uz nedivim dosazovani lidi do funkce je videt vsude tak proc ne ve skolstvi
dementi ze SMM
Nezaregistrový uživatel 9.7.2012 reagovat
Takže komouši s diktátorskými praktikami ze Sdružení Mostečané Mostu dál úřadují tak, že v Mostě po nich dvacet let tráva neporoste. Další věc, proč si pamatovat, kdo tu dělá ve městě zle a koho v dalších volbách nevolit...
Re: dementi ze SMM
Nezaregistrový uživatel 9.7.2012 reagovat
No, ale bohužel tohle lidi nevidí. Při dalších volbách (loterii) zase rozdají pár dárků (od p. Zelenky) a budou budovat další "čtyřletku". Chanov je jasný rovnítko jejich plánů.
Arogance moci má opět navrch...
Nezaregistrový uživatel 9.7.2012 reagovat
Jak nakonec dopadne jmenování ředitele 1. ZŠ Most bylo jasné dávno před samotným konkurzem. Nejdříve zde "hoši" z magistrátu, resp. kolem tajmnice Boudové zorganizovali jakési personální šachy, v nichž skandalizovali přihlášenou bývalou ředitelku 16. ZŠ I. Šabkovou a stín podezření od sebe odvrátili tak, že za vším stojí současný a nyní též již bývalý ředitel 1. ZŠ Most pan Kohout. Oba dva jsou dlouhodobě solí v očích bývalé vedoucí odboru školství na magistrátu a dnes jeho tajemnice J. Boudové. Současná vládní garnitura Mostu jsou intrikánští zoufalci, kteří se obklopili spoutou funkcionářů ze samospráv SBD Krušnohor a ještě se chlubí, jak je vše demokratické. Zejména ta jejich korupční volební tombola. Jen se divím prof. Švejnarovi, že se nechal do jejich hrátek zatáhnout a "umazal se" s jejich praktikami. Úloze současné senátorky v tomto trapném divadle se nedivím, tu znám a dost detailně. Slovy klasika - pane faráři já jdu b..... a držet palce panu Kohoutovi, ať se daří ...
...
Nezaregistrový uživatel 9.7.2012 reagovat
Tak to tý Nachti přejte ne? Na 9. pokus se jí to povedlo.
Re: ...
Nezaregistrový uživatel 9.7.2012 reagovat
ještě musí najít SMM nějakou školu pro Oldu Nachti, touhu ředitelovat mají v rodině
znechucení
Nezaregistrový uživatel 14.7.2012 reagovat
Jsem rodičem žákyně této školy a jsem opravdu znechucená tím, co se děje. Proč se tedy konkursní řízení vůbec dělají, když je stejně předem jasný jeho vítěz. Pane Kohoute, je mi to moc líto, ale s nehoráznými praktikami politků nic nenaděláme. Mají velkou moc a jak už zde někdo napsal, jsou to opravdu komunitické manýry. To snad za toho "totáče" nebyl takkový bordel.
podpora
Nezaregistrový uživatel 14.7.2012 reagovat
Pne Kohoute, moc si vás vážíme, byl jste výborný ředitel. Bohužel v naší slavné demokracii stále přetrvávají totalitní praktiky. Držte se! A nebojte, na každého jednou dojde!
:-)
Nezaregistrový uživatel 19.7.2012 reagovat
Měl jsem čest pod tímto ředitelem učit a roky strávené na této škole byly pro mě pohodové a pracovně naplněné. Jak jste sám řekl ..."Byl to pro mne emocionálně neskutečný půlrok. Ale kapitola zvaná 1. ZŠ je uzavřena." ...začíná nová epizoda života a já Vám přeji hlavně zdraví, klid v rodině a pevné nervy. Martin Langer

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies