VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Obří budova v centru Mostu je zamčená a liduprázdná. Nájemci odešli

Obří budova v centru Mostu je zamčená a liduprázdná. Nájemci odešli

Most - Sledovat situaci v centru Mostu teď bude velmi zajímavé. Repre, kdysi chlouba města, je po 36 letech provozu zamčené. Jeho „rekonstrukce" nezačne dřív než koncem roku 2013. Už druhý měsíc neslouží ani moderní planetárium, vzdělávací atrakce Mostecka pro školy a turisty.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 10 PŘÍSPĚVKŮ

DOTACE
Nezaregistrový uživatel 18.8.2012 reagovat
doufam ze na to nevytahnou dotace!!!
Re: DOTACE
Nezaregistrový uživatel 18.8.2012 reagovat
Vzhledem k tomu, že policie údajně zatkla Omara Kolejlata kvůli zneužívání dotací v případě hotelu Cascade, tak asi dost těžko. :-)Taky doufám, že se to zvěrstvo ještě podaří zastavit.
Kulturní dům REPRE
Nezaregistrový uživatel 18.8.2012 reagovat
Ať počítám jak počítám, nemůžu se dopočítat k 36 letům provozu. Zase si někdo z redakce neudělal domácí úkol. Repre bylo otevřeno na jaře 1984, letos je rok 2012, doba provozu tedy byla: 28 let. To zrovna nesvědčí o profesionální práci pane Vokurko.
36 let?
Nezaregistrový uživatel 18.8.2012 reagovat
Ani Prior není otevřen 36 let.Před 36 leta nestála ani budova dnešního magistrátu. Je smutné, že redaktoři si fakta neověří a blábolají nám nesmysly, respektive udávají nepravdivé údaje. KD byl otevřen v roce 1984, patřím mezi pamětníky.
Re: 36 let?
Nezaregistrový uživatel 18.8.2012 reagovat
čemu se divíte, vždyť to je tady normální.
Re: 36 let?
Nezaregistrový uživatel 23.8.2012 reagovat
Teď jsem se díval na Mapu z roku 1975, respetive letecké snímky a budova magistrátu kupodivu v té době už stojí a i Prior ;o) Netvrdím samozřejmě že v té době byla radnice již v provozu, nicméně budova stála ;o) Já k pamětníkům nepatřím, žiju v mostě teprve od roku 1982, ale faktem je že si pamatuju jak se stavělo planetárium, takže skuteně nebude Repre v provozu 36let.
Repre.
Nezaregistrový uživatel 19.8.2012 reagovat
Dobré odpoledne. Tak,tak jen i ten zbyteček republiky nacpěte do krku cizákům.
Investor
Nezaregistrový uživatel 19.8.2012 reagovat
Nic nebude ani v roce 2013 nebot nemaj prachy a hlavniho a vedenim mesta vitaneho investora zatkla policie, mezitim vznika v bazenech cerna skladka a teta v klobouku tomu vsemu prihlizi
Hlavně
Nezaregistrový uživatel 21.8.2012 reagovat
že se stále staví nové a nové objekty, které stejně budou prázdné (viz nová stavba před 14. ZŠ), přístavba u "Báňských staveb" je taky z poloviny prázdná, Nákupní park na Sparem je taky není zaplněný. Na co stavět další obludárium, kdyby Repre jednoduše zrekonstruovali a zmodernizovali, tak by udělali mnohem lépe...
To vsechno je hezké, ale....
Nezaregistrový uživatel 23.8.2012 reagovat
Je zajímavé a o lecčems vypovídající, jak všechny příspěvky opatrně krouží kolem merita věci. Opatrnost, strach a nejistota asi brání mnohým z nás i pod rouškou anonimity vyjádřit, co si o tom opravdu myslíme a o čem všechny tyhle šarády skutečně jsou... V tomhle se za třiadvacet let nezměnilo nic!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies