VYBERTE SI REGION:
Vyberte si region

Diskuse: Obchodů na Mostecku je teď víc. Ale ne na dlouho

Ilustrační foto.

Obchodů na Mostecku je teď víc. Ale ne na dlouho

Mostecko - Lidé na Mostecku si na nedostatek obchodů s potravinami nemohou stěžovat. Litvínov se zbavil prvenství největšího města bez jediného hypermarketu. Za poslední dva roky…

DISKUSE OBSAHUJE 16 PŘÍSPĚVKŮ

tesco
majka 3.8.2012 89.102.74.* reagovat
v ltv klidně může zavřít. nabídkou zboží ani ochotou prodavaček nesahá novému kauflandu ani po kotníky. pokud přijdete do ltv tesca po 20hod. najdete salámy zabalené folií a prodavačka vás upozorní, že z těch už vybírat nemůžete a pečivo nikde.
Re: tesco
Hanka 3.8.2012 89.102.75.* reagovat
Proč by se namáhala rozbalit folii? Zítra je přece taky den, zakyslé salámy se dají do akce a prasata je i tak vykoupí, ne?
Re: tesco
Pepa Táhlo 5.8.2012 93.99.20.* reagovat
Můžou postavit v LTV klidně dalších 50 supermarketů a já tam budu nakupovat stejně jen to nejnutnější. Pro vše už jezdíme čtyři rodiny najednou do Německa. Ten humus co nám tu servírujou jako potraviny jíst nebudeme. Došla nám trpělivost. Pro potraviny Seiffen a Olbernhau. Na elektroniku a hadry Heidenau. Hotovo tečka. Nevážili si nás! (našich peněz)
Re: Re: tesco
martin 5.8.2012 83.69.50.* reagovat
no ty jsi borec... Až Vás bude tak 5-6 rodin tak na tom něco bude. Takhle výkřik do tmy :-)
Re: Re: Re: tesco
Pepa Táhlo 8.8.2012 93.99.20.* reagovat
á pan docent Martin je znalec? :-) Zajeď si někdy k supermarketům do Reichu a uslyšíš všude češtinu moulo....
Titulek
Hanka 3.8.2012 89.102.75.* reagovat
Nechápu titulek "Obchodů na Mostecku je teď víc. Ale ne na dlouho". A co tedy potom? V článku není ani zmínka že by se nějaké měly rušit :-O
Re: Titulek
Terminator 3.8.2012 213.129.130.* reagovat
Články této "taky" autorky rovněž poněkud nechápu. Většinou postrádají logiku.
Re: Titulek
Jarda 4.8.2012 24.1.179.* reagovat
Ono to cele vypada jako napsane nejakym studentem z Mosteckeho gymplu v cca druhem rocniku. Jednoduche vety, nesouvisla a ukousana tvrzeni atd. Capek se obraci v hrobe. Ale co muze clovek dneska cekat...
nový Kaufland Litvínov
Pavla 4.8.2012 89.103.111.* reagovat
Tak jsem včera navštívila prvně Kaufland v Litvínově ...hned první co mě odradilo byl u vchodu strašný smrad hniloby, který se šířil i v obchodě / že by odpadky v koších před obchodem ??/.. po prohlídce skutečně nic moc , všechno dle mého názoru předražené .... pouze zelenina a ovoce se slevou ..ale to jen že bylo zahájení , později určitě taky podraží...jak říkám byla jsem zklamaná....
negramoti
lump 4.8.2012 89.102.85.* reagovat
nechápete titulek? tak jste negramotní, píše se v článku, že obchodů je dost, ale ne na dlouho a hned v prvních větách zjistím, že billa funguje v prioru a také někde na kraji města, ale jen do půlky měsíce, takže lidé o obchod přijdou. než začnete kritizovat, zamyslete se nad vlastní debilitou a chápáním stavu věcí
Re: negramoti
mostečan 4.8.2012 89.102.83.* reagovat
blb
Re: negramoti
Hanka 4.8.2012 91.231.171.* reagovat
Hele, ty vemeno, že zavřou 1 Billu neznamená masivní úbytek obchodů, jaký bych čekala po přečtení nadpisu. A nevytáčej se, nebo ti prdne žilka a budeš za sebou tahat nohu.
Re: Re: negramoti
babka 4.8.2012 213.129.151.* reagovat
co tady nadáváte já se náhodou těším až si do Prioru místo buřta půjdu koupit auto ......mám to přes silnici,ale ty semafory mě zneklidňují když musím na ostrůvku u tramvaje čekat na dalšího zelenýho paňáčka.
Obchodů přelivem odběratelů ubude, to je logické
Lubomír 4.8.2012 77.237.140.* reagovat
Já vám to tedy vysvětlím tak, jak se to u nás v Mostě děje dvě desítky let: Dříve tu totiž menší samoobsluhy vlastnilo více zdejších podnikatelů, ovšem tím, že se stále stavělo více a více větších a větších supermarketů, začali krachovat nejen domácí podnikatelé, ale postupně se začaly rušit i některé cizí supermarkety. Můžete tak vidět např. bývalý Plus v Obi, kde zřejmě bude nyní Penny, dále Plus naproti Baumaxu, kde je nyní jakási garáž, bývalá Edeka, bývalé Penny pod bývalou Edekou (dnešní GiganTextil), Albert za Finančním úřadem (dnešní Jamall nábytek), kde je dnes Vyberauto.cz - bývalo také něco. Inu přes toto všechno město stále přikyvuje k dalším výstavbám dalších objektů nehledě na to, zda to město potřebuje. Takže dnes máme prázdná bývalá obchodní střediska jako Sputník, Atol, Jalta, Delta apod. a další se stále vyprazdňují. To horší na tom je to, že ty naše utracené peníze, které zůstanou řetězcům jako zisky, nezůstanou v regionu Mostecka ani Ústecka, ale ztratí se kamsi do centrál těchto obchodních řetězců a mnohdy i do zahraničí, což reinvesticím do našeho regionu zrovna nepomáhá. Jediné potraviny podnikatele z regionu jsou snad jen u Kubísků, takže brzy se můžeme těšit, že nás tu budou vytěžovat jen cizí podnikatelé, kteří budou zisky z takových regionů, jako jsme my, reinvestovat mimo tento region. To co do kraje putuje skrze zaměstnance místních výrobních fabrik se opět ztrácí v cizích obchodech, odkud tyto peníze putují mimo tento region. Je to paradox že?
Obchody
Tereza 5.8.2012 78.102.73.* reagovat
A nač nám bude spousta obchodů, když jsme region nezaměstnaných lidí. Každý, kdo je bez práce kouká, aby nějak vyšel, přežil další mněsíc. Zaplatíme poplatky a zbyde nám 2000 na celý měsíc pro 3členou rodinu. Nepotzřebuji hromadu předražených obchoďáků, ale práci. A tu mi tam stejně nedají.
u nové Billy aspoň snadno zaparkuji
xl 5.8.2012 89.24.93.* reagovat
Přemístění mi naprosto vyhovuje, je možné tam bez problémů zaparkovat a v klidu si nákup do auta uložit. V prioru to bylo nepraktické. Nicméně autodíly ve středu města je trochu blbost.pro autodíl si klidně zajedu třeba do Velebudic. Ve středu budou třeba stavebniny a na okraji města potraviny a důchodci se potáhnou tramvají s taškami.No Česko, všechno proti občanovi.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2015, všechna práva vyhrazena.

Používáme informační servis ČTK.
Kontakt na redakci. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz

Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Unie vydavatelů.